Užitečné informace

Jaká je dostupnost nabízeného zboží?
Nejžádanější sortiment zboží se snažíme držet skladem a je možné jej odesílat do 24 hodin od potvrzení objednávky. Ostatní zboží je na skladě našich dodavatelů a doba dodání tohoto zboží je obvykle do 10 dnů.
Přesnější informace o předpokládaném termínu vyřízení vaší objednávky vám sdělí asistentka v potvrzujícím emailu.

Kolik činí balné a jaké jsou způsoby dodání a platby objednaného zboží?
Balné je zdarma. Při volbě způsobu platby a dodání Vaší objednávky můžete využít přepravní službu PPL, kde je garantováno předání balíku do druhého dne od odeslání. U tohoto způsobu dopravy si můžete zvolit pohodlnou platbu bankovním převodem nebo platbu na dobírku (při převzetí zboží).
Připravili jsme pro vás také možnost vyzvednutí zásilky ve výdejním místě Zásilkovna Z-point za výhodnou cenu. Seznam výdejních míst pro Českou republiku najdete zde: pro Slovensko zde:


PPL - dobírka 140 Kč
PPL - bankovní převod 115 Kč
Zásilkovna ČR - dobírka 90 Kč
Zásilkovna ČR - bankovní převod 75 Kč
Zásilkovna SR - dobírka 135 Kč
Zásilkovna SR - bankovní převod 115 Kč
Při objenávce zboží nad 2500 Kč a s dopravou prostřednictvím služby Zásilkovna (vrámci České republiky) vám nebudeme účtovat dopravné.
Doprava zdarma se nevztahuje pro zásilky adresované na slovenské pobočky Zásilkovny.

Mohu i po ukončení nákupu změnit svou objednávku?
Svou objednávku si důkladně promyslete, pokud byste chtěli po odeslání objednávky některou položku stornovat, neprodleně napište na mail obchod@dohajan.cz. Pokud byste chtěli ke své objednávce ještě nějaké zboží přiobjednat, rovněž nás neprodleně kontaktujte.

Co když mi objednané zboží nebude vyhovovat?
Nepoužité a nepoškozené zboží, nejlépe v původním obalu lze do 14 dnů vrátit zpět prodejci. Následně je jen na Vás, zda si vyberete jiné zboží, nebo budete požadovat vrácení peněz.

Z čeho jsou vyrobena saténová povlečení, která nabízíte ve svém sortimentu?
Všechna saténová povlečení (bavlněný satén, mako satén) v našem sortimentu jsou vyrobena ze 100% bavlny. Povlečení je hebké na dotek a má příjemné užitné vlastnosti – nestudí a neklouže. Saténová povlečení z polyesteru, která chladí a kloužou v sortimentu nemáme.

Lze v eshopu Dohajan.cz objednávat i ze Slovenska? Kolik činí poštovné?
Objednávky ze Slovenska bez potíží přijímáme. Balík odesíláme výhradně prostřednictvím služby Zásilkovna. Dobírka je pak vybírána v EUR. Doporučujeme platbu předem na náš účet, poštovné je pak nižší o tzv. doběrečné. Při odesílání zboží na Slovensko není možné uplatnit slevu "při nákupu nad 2.500 Kč poštovné zdarma", tato akce platí pouze pro objednávky z ČR.
Zásilkovna SR - dobírka 135 Kč
Zásilkovna SR - bankovní převod 115 Kč

Vybrala jsem si na vašich stránkách povlečení, ale není u něho v nabídce můj požadovaný rozměr. Mohu si ho přesto objednat ?
Pokud na uvedené stránce není Vámi požadovaný rozměr nebo barevné provedení, bohužel jej nelze objednat. Veškeré dostupné zboží v nabízených rozměrech a barevných variantách je uvedeno v nabídce našeho e-shopu.